Kawasaki Kips Owners

FORUM FOR ALL GENERATION OF KAWASAKI KIPS

Alhamdullilah.......

Share

pokokpalasss

Alhamdullilah.......

Post by pokokpalasss on Thu Apr 07, 2011 11:08 am

salam dari utara...

assalamualaikum semua kippers...akhirnya ketemu jua moto idaman.....huhuhuhuhuh....thanks bro zali...kerna jentera anda telah slamat tiba di negeri jelapang padi....ternyata jentera bro...mmg mantap...straight way from seremban..tiada masalah langsung..huhuhuhuhuhhu...apa pun saya nak ucapkan pada bro zali...kerna sudi menerima pinangan saya...walaupun berat jiwa bro nak lepaskan jentera tuh...namun slamat juga saya ucapkan kerna beliau akan munncul ngan jentera terbaru.....huhhuhuuhu..nak tau kena tanya bro zali sendiri la......huhuuhuhuh....

AsTaLaVisTa

Re: Alhamdullilah.......

Post by AsTaLaVisTa on Thu Apr 07, 2011 11:15 am

pokokpalasss wrote:salam dari utara...

assalamualaikum semua kippers...akhirnya ketemu jua moto idaman.....huhuhuhuhuh....thanks bro zali...kerna jentera anda telah slamat tiba di negeri jelapang padi....ternyata jentera bro...mmg mantap...straight way from seremban..tiada masalah langsung..huhuhuhuhuhhu...apa pun saya nak ucapkan pada bro zali...kerna sudi menerima pinangan saya...walaupun berat jiwa bro nak lepaskan jentera tuh...namun slamat juga saya ucapkan kerna beliau akan munncul ngan jentera terbaru.....huhhuhuuhu..nak tau kena tanya bro zali sendiri la......huhuuhuhuh....

Klau x silap bro zali pakai cyclone kan...Cyclone ker broo.....Tahniah....Jaga leklok.....moto laju tuh..Leh join ngan Matbert..Dier pun pakai cyclone jugak...Dier keja kat kedah...Tp org Peneng...huhu

pokokpalasss

Post by pokokpalasss on Thu Apr 07, 2011 12:04 pm

a'a bro...rasanya cyclone kot...thanks bro....bab jaga tuh nanti nak mintak khimat nasihat dr otai2 sini gak...huhhuhhu...matbert na...t saya kan usahakan mencari beliau...rasa dia dok bukit mertajam kot coz bro zali pun ada gitau saya gak pasai someone dr bm pakai cyclone gak....

AsTaLaVisTa

Post by AsTaLaVisTa on Thu Apr 07, 2011 12:19 pm

pokokpalasss wrote:a'a bro...rasanya cyclone kot...thanks bro....bab jaga tuh nanti nak mintak khimat nasihat dr otai2 sini gak...huhhuhhu...matbert na...t saya kan usahakan mencari beliau...rasa dia dok bukit mertajam kot coz bro zali pun ada gitau saya gak pasai someone dr bm pakai cyclone gak....

Nih no dier..0125371236...Best borak ngan dier....Byk info saya dapat dari Matbert....Sempoi je dier.....Lom pnah jumpa....Tp selalu jugak la kol dier..... Smile Very Happy

AsTaLaVisTa

Post by AsTaLaVisTa on Thu Apr 07, 2011 1:08 pm

Oppss...Dalam mudah.my ader gambar motor nih...Kaler biru kan...Moto taun 1996...Bukan cyclone...moto taun 1996 klau x silap blok 1724 (Made in Japan tuuu), CDI kod..???? Cuba chek...????...Lawa moto bro...Ejos full AHM...Ting3

matbert

Post by matbert on Thu Apr 07, 2011 1:26 pm

AsTaLaVisTa wrote:Oppss...Dalam mudah.my ader gambar motor nih...Kaler biru kan...Moto taun 1996...Bukan cyclone...moto taun 1996 klau x silap blok 1724 (Made in Japan tuuu), CDI kod..???? Cuba chek...????...Lawa moto bro...Ejos full AHM...Ting3

huhuhu....da terbaek dri ladang...maka bertambah lah motor jahat kat area utara...boleh ja la kongsi2 pendapat...tel jer aku nie...ang dok area mn?

jonny

Post by jonny on Thu Apr 07, 2011 2:50 pm

pokokpalasss wrote:salam dari utara...

congratz bro.... pandu cermat jiwa selamat Smile... p/s den pon dr kdh gk... area sp... tp study dkt sg besi, kl Smile

zalie78

Post by zalie78 on Thu Apr 07, 2011 4:34 pm

pokokpalasss wrote:a'a bro...rasanya cyclone kot...thanks bro....bab jaga tuh nanti nak mintak khimat nasihat dr otai2 sini gak...huhhuhhu...matbert na...t saya kan usahakan mencari beliau...rasa dia dok bukit mertajam kot coz bro zali pun ada gitau saya gak pasai someone dr bm pakai cyclone gak....

bukan cyclone bro..zsr biasa jer..tapi adik beradik cyclone la..

pokokpalasss

Post by pokokpalasss on Thu Apr 07, 2011 6:41 pm

tedia owner bersora dahh...huhhuhhuuu....xkisah la model apap pun yg penting moto bro mmg best la....huhuhuhuhu.....exzos ngan double stands jgn lupa noooo..huhuhuhuhuh

pokokpalasss

Post by pokokpalasss on Thu Apr 07, 2011 6:43 pm

matbert....sy dok kulim jerrr.....nanti sy col...huhuuhuhhu...bro mat dok area penang belah mana..?

zalie78

Post by zalie78 on Thu Apr 07, 2011 7:05 pm

pokokpalasss wrote:tedia owner bersora dahh...huhhuhhuuu....xkisah la model apap pun yg penting moto bro mmg best la....huhuhuhuhu.....exzos ngan double stands jgn lupa noooo..huhuhuhuhuh

bukan mtr saya lagi huhuhu ejos ngan double stand nanti saya hantar la...kena cas nih...

dart_haitaara

Post by dart_haitaara on Mon Apr 11, 2011 6:06 pm

pokokpalasss wrote:matbert....sy dok kulim jerrr.....nanti sy col...huhuuhuhhu...bro mat dok area penang belah mana..?

kulim dok kt na bro?? Cool

dart_haitaara

Post by dart_haitaara on Mon Apr 11, 2011 6:07 pm

matbert wrote:
    AsTaLaVisTa wrote:Oppss...Dalam mudah.my ader gambar motor nih...Kaler biru kan...Moto taun 1996...Bukan cyclone...moto taun 1996 klau x silap blok 1724 (Made in Japan tuuu), CDI kod..???? Cuba chek...????...Lawa moto bro...Ejos full AHM...Ting3

huhuhu....da terbaek dri ladang...maka bertambah lah motor jahat kat area utara...boleh ja la kongsi2 pendapat...tel jer aku nie...ang dok area mn?

mat bert pya moto aku pon xleh ligan... gila punya laju pirat pirat pirat

pokokpalasss

Post by pokokpalasss on Mon Apr 11, 2011 6:51 pm

xpa la...nanti kita setting satu masa...jumpa...nak kena blajo gak bab kips nih...sya mmg buta moto la senang crita.....huhuhuhu

alldisc

Post by alldisc on Tue Apr 12, 2011 10:59 am

zalie78 wrote:
    pokokpalasss wrote:tedia owner bersora dahh...huhhuhhuuu....xkisah la model apap pun yg penting moto bro mmg best la....huhuhuhuhu.....exzos ngan double stands jgn lupa noooo..huhuhuhuhuh

bukan mtr saya lagi huhuhu ejos ngan double stand nanti saya hantar la...kena cas nih...

zalie skrg senyum kemain lebar lagi... ha ha ha... ye la, dapat isteri baru. anak dara lagi. ada lesung pipit lagi. cheers

zalie78

Post by zalie78 on Tue Apr 12, 2011 3:52 pm

alldisc wrote:
    zalie78 wrote:

zalie skrg senyum kemain lebar lagi... ha ha ha... ye la, dapat isteri baru. anak dara lagi. ada lesung pipit lagi. cheers

bro alldisc isteri baru kena belai selalu,lesung pipit tu buat pemanis...anak dara perghh plan plan tekan running in lagi tu.... Very Happy Very Happy Very Happy

AsTaLaVisTa

Post by AsTaLaVisTa on Tue Apr 12, 2011 5:08 pm

zalie78 wrote:
    alldisc wrote:
    zalie78 wrote:

bro alldisc isteri baru kena belai selalu,lesung pipit tu buat pemanis...anak dara perghh plan plan tekan running in lagi tu.... Very Happy Very Happy Very Happy

Ayat perangsang nampak....Pelan2 kayuh.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Laughing

Sponsored content

Post by Sponsored content Today at 7:34 pm

Current date/time is Sat Dec 03, 2016 7:34 pm